Cennik usług księgowych

kalkulator wraz z klawiaturą

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe we Wrocławiu to miejsce, w którym można liczyćna kompleksową, rzetelną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Nasze usługi świadczymy dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Biura rachunkowe takie jak nasze dopasowują się elastycznie do specyfiki branży, w której działa dany podmiot. Zatrudniamy więc najlepszych doradców podatkowych, księgowych oraz biegłych rewidentów. Proponowane przez nas usługi księgowe są doskonałym rozwiązaniem dla tych klientów, którym zależy na optymalizacji kosztów związanych z zatrudnieniem osób do obsługi księgowości. Powierzając je naszemu biuru rachunkowemu, zyskują Państwo gwarancję rzetelnie i terminowo zrealizowanych zadań z szeroko pojętej księgowości.

W ramach naszej oferty gwarantujemy atrakcyjny ceny usług świadczonych dla podmiotów działających na terenie miasta Wrocław. Znaleźć w nim można:

  • usługi księgowe – w tym m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych i ich elektroniczne przekazywanie do urzędów skarbowych,
  • usługi kadrowo-płacowe- przygotowywanie list płac, obliczanie składek ZUS, sporządzanie rocznych informacji o uzyskanych dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych itp.,
  • usługi doradztwa – obejmują kwestie związane z zobowiązaniami podatkowymi: od porad i opinii aż po prowadzenie postępowania likwidacyjnego i upadłościowego czy szkoleń w zakresie rachunkowości itd.,
  • pozostałe usługi – to m.in. analiza ekonomiczno-finansowa przeprowadzana na potrzeby podmiotów gospodarczych oraz kompleksowa pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej.

Nasz cennik usług księgowych oraz pozostałych dopasowany jest zarówno pod realizację jednorazowych zleceń, jak również tych, które spływać będą w ramach stałej obsługi.

Zapraszamy do kontaktu z naszym wrocławskim biurem rachunkowym telefonicznie lub mailowo. Nasi specjaliści zaproponują Państwu indywidualne warunki współpracy w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Oferta Cena od
Ewidencja sprzedaży (ryczałt) 100zł netto
Księga przychodów i rozchodów 150zł netto
Księgi rachunkowe 500zł netto
Obsługa kadrowo-płacowa pracownika  30zł netto